Torba z twoim motywem? Czemu nie?

Druk DTG

Torbomat.pl

Torby ekologiczne z napisami w druku DTG

 

Druk DTG stał się bardzo popularny i często wykorzystywany przy nadrukach na odzież. Umożliwia on precyzyjne odwzorowanie wybranego przez nas motywu na wszelkiego rodzaju odzieży m.in. na torbach. Jest to rodzaj druku cyfrowego i charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością nadruku. Worki czy też torby z własnym nadrukiem nie niszczą się podczas prania a sam nadruk jest odporny również na warunki pogodowe. Nie straszny mu śnieg i deszcze oraz niskie i wysokie temperatury. Druk metodą DTG sprawdza się przy nanoszeniu na torby bardzo złożonych obrazków i napisów z tłem. Dzięki wysokiej precyzji nanoszenia, torby ekologiczne z napisami świetnie wyglądają, nadruk jest wyrazisty i ostry dzięki czemu wykonanie dobrze się prezentuje.

 

Plecak z nadrukiem metodą DTG

 

Druk cyfrowy metodą DTG sprawdza się również w przypadku nadruków na plecaki te do szkoły i te do pracy, mniejsze i większe grafiki czy teksty wyglądają bardzo wyraziście przy użyciu tej metody. Jedną z najważniejszych zalet druku DTG jest to że bardzo dobrze odwzorowuje kolory. Barwa i nasycenie przeniesiona ze zdjęcia 1:1 a do tego czas wykonania nadruku metodą DTG jest relatywnie krótki więc nawet przy większych nakładach w bardzo szybkim czasie można wyprodukować kilkanaście sztuk plecaków z nadrukiem np loga firmy, żeby każdy pracownik bardziej utożsamiał się z firmą w której pracuje.

 

Worek z własnym nadrukiem a materiał

 

Wiadome jest, że każda metoda druku cyfrowego bardziej lub mniej sprzyja konkretnym rodzajom druku. W przypadku druku metodą DTG ma on swoje wytyczne. Tak więc worek z własnym nadrukiem najlepiej sprawdzi się w metodzie DTG jeśli wykonany będzie z tkanin naturalnych z maksymalną domieszkom syntetyczną 20%. Są również różne rodzaje drukarek do druku DTG, jedne bez problemu mogą nadrukować dowolną grafikę na wszelkiego koloru ubraniach inne przeznaczone są tylko do ubrań jasnych. Warto przed wyborem druku DTG dopytać czy jest możliwość nadrukowania motywu również na ciemnych materiałach.