Mmmm… haft na torbie?

Haft komputerowy

Torbomat.pl

Eko torba z własnym nadrukiem metodą haftu komputerowego

 

Torby eko od dawna zachwycają wzorami i nadrukami. Nadrukowane cytaty ulubionego poety albo obrazki zwierząt to nieodzowny element większości z nich. Formy również biorą udział w tym procederze i korzystając z okazji wypuszczają eko torby z nadrukiem ich loga. Świetnie sprawdza się tutaj haft komputerowy, który wygląda elegancko przez co dla marek szczególnie klasy premium jest bardzo korzystny, ponieważ przywodzi na myśl coś luksusowego. Dodatkowo torby z napisem haftem komputerowym są idealną chodzącą reklamą dla brendu. Niebywale wytrzymały haft daje gwarancję, że logo czy napis nie spruje się i nie zniszczy podczas użytkowania.

 

Plecak na zamówienie

 

Haft komputerowy ma możliwość nadrukowania na materiałach niedostępnych dla innych metod druku cyfrowego tj. polar, skóra naturalna i syntetyczna, filc, jedwab. Dlatego świetnie nadaje się przy projektowaniu nadruków plecaków na zamówienie. Szeroka gama kolorystyczna sprawdza się przy nadrukach różnych elementów czy to napisów czy logo zawsze wyglądają elegancko na materiale. Plecaki z napisami znakowane tą metodą to bardzo dobry sposób na prezent z wyhaftowanymi inicjałami. Sama metoda haftu zaczyna się od nałożenia na znakowaną tkaninę specjalnego uchwytu po czym wkładana jest do maszyny która haftuje wybrany przez nas font. Haft komputerowy nie nadaje się do nadruków na cienkich, delikatnych materiałach ze względu na to ze materiały mogą się rozciągnąć, dlatego zalecane jest używania grubszych tkanin przy hafcie komputerowym.

 

Worki bawełniane z nadrukiem hafciarskim

 

Bawełna dobrze współgra z haftem, a on sam na worku świetnie wygląda w postaci odjazdowego logo z napisem. Dzięki różno-kolorowym niciom maszyna kilkunastoma igłami nadrukowuje wzór na worek. Na sam koniec zostaje nam oderwać specjalne zabezpieczenie, poobcinać wystające nitki oraz usunąć resztki folii zabezpieczającej, która rozpuszcza się pod wpływem wody. Nasz worek bawełniany z nadrukiem jest już gotowy.