O nas

Torbomat.pl - profesjonalne nadruki cyfrowe

Produkcja

T: 71 343 78 85 wew. 2
pn-pt (godz. pracy: 7-15)

Infolinia

T:  71 343 78 85

M: biuro@ideashirt.pl

Sklep stacjonarny

T: 71 343 78 85 wew. 1
pn-pt (godz. pracy: 10-18)

Ul. Traugutta 135/1a, Wrocław

Profesjonalny druk DTG

Witamy!

Nadruki na torby różnymi metodami druku cyfrowego to dla nas chleb powszedni. Sprawdź nasze realizacje, zainspirój się lub stwórz swoją własną.

Sledź nas w mediach społecznościowych. Jesteśmy do twoich uslug

Każdy twój like, sheer lub hasz to dla nas prawdziwa nagroda za pracę. Nie bój się pokazać nam, ze doceniasz to co robimy.

#torbaznadrukiem

#torbomat

#ideashirt

Kreator On-line
Wchodzisz w nasz Kreator On-line i projektujesz swoją torbę.
Rozpoczęcie realizacji
Zamówienie trafia na produkcję, gdzie czeka na realizację.
Drukowanie projektu
Na torbę nadrukowywana jest wybrany przez Ciebie motyw.
Wysłanie zamówienia
Gotowy produkt zostaje do Ciebie wysłany.

Czym się zajmujemy?

Specjalizacja

Nadruk metodą:

DTG

Druk UV

Fullprint

Sitodruk

Haft komputerowy

Jak długo działamy?

Doświadczenie

Zapoznaj się z usługami DTG24 i zobacz ile możliwości niesie za sobą druk cyfrowy.

Nasze inne projekty

Wiecej

ideashirt-300x107
firmoweciuchy-300x107
ehaft

Chcesz wiedzieć wiecej?

Zapoznaj się z naszym blogiem o tematyce druku cyfrowego.

Torbomat.pl – to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na modne torby z nadrukiem

 

Torby z nadrukiem, które swoją nieszablonowością i unikalnemu wykonaniu odbiegają od masówek ze sklepowych półek to świetna alternatywa dla wszystkich indywidualistów. Rosnąca potrzeba indywidualności sprawiła, że ludzie często szukają toreb, nerek, plecaków z nadrukiem które sami wybiorą. Już nie chcą narzucanych przez gigantów rynku wzorów, które może mieć każdy. Teraz liczy się własny styl i pokazanie go światu. Dzięki stronie Torbomat możesz zaprojektować w specjalnym kreatorze coś niepowtarzalnego, niebanalny styl i oryginalny wygląd swojej własnej torby, plecaka, nerki czy worka z własnym nadrukiem. Wybór jest naprawdę szeroki, od rodzaju rzeczy, kolor, poprzez metodę wykonania aż po naniesioną grafikę, napis czy wzór. Łącząc te wszystkie rzeczy razem dwie różne osoby nie są w stanie zaprojektować dwóch identycznych rzeczy. To właśnie sprawia, że Torbomat i torby bawełniane z nadrukiem tanio i skutecznie zaspokajają tą potrzebę i są tak popularne wśród osób lubiących się wyróżnić z tłumu. Dajemy Ci narzędzie, które zaspokoi twoje potrzeby, rozwiązanie na twoje problemy, i ukoi zmysłu.

 

Torby na zamówienie to nasza specjalność

 

Wybierz wzór, motyw lub temat przewodni swojego nadruku i nanieś go w kreatorze. Zmieniaj, mieszaj i twórz niepowtarzalne wzory a potem zamów wykonanie projektu a resztę zostaw nam. Specjalizujemy się w wykonywaniu plecaków, nerek, worków czy toreb na zamówienie już od kilki lat i jak dotąd z dobrym skutkiem realizujemy naszą misję. W naszej galerii inspiracji możesz znaleźć przygotowane przez nas projekty oraz zrealizowane zamówienia. Zainspiruj się lub użyj przygotowanych przez nas, gotowych elementów do stworzenia czegoś niebywałego. Tak właśnie wygląda praca, która sprawia wiele radości. Praca nad samym sobą. W tym momencie jesteś rzeźbiarzem a my dłutem w twoim ręku. Wykreuj siebie z torbami z nadrukiem od Tormomat.pl

Let Me Inspire You
Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami